Seurat (52)

Norja (NO)

Sandvika Basket (2)
B-Tytöt Challenger

Ruotsi (SE)

SBBK, Södertälje (1)
B-Pojat Kilpa

Venäjä (RU)

BS Trinta Moscow (1)
C-Pojat 04 Kilpa

Suomi (FI)

BC Nokia (2) Catz Lappeenranta (4)
Catz
Espoo Basket Team (18)
EBT
Feeniks Basket (6)
C-Tytöt 04 Kilpa, Unified B-Tytöt Kilpa, C-Tytöt 05 Challenger , Minitytöt 06 Challenger , Minitytöt 07 Challenger B-Pojat Challenger, B-Pojat Kilpa , C-Pojat 04 Kilpa, C-Pojat 05 Challenger, C-Pojat 05 Kilpa, Minipojat 07 Challenger , Minipojat 07 Kilpa, C-Tytöt 04 Challenger, C-Tytöt 04 Kilpa, C-Tytöt 05 Challenger , C-Tytöt 05 Kilpa , Minitytöt 06 Challenger , Minitytöt 06 Kilpa , Minitytöt 07 Challenger , Minitytöt 07 Kilpa, Mikrotytöt 08 Challenger, Mikrotytöt 08 Kilpa B-Tytöt Challenger, B-Tytöt Kilpa, C-Tytöt 04 Challenger, C-Tytöt 04 Kilpa, Minitytöt 06 Kilpa , Minitytöt 07 Kilpa
HEINOLAN NMKY (2)
HEINMKY
Helsingin NMKY (21)
HNMKY
HONSU JUNIORIT (1)
HONSU
Hyvinkään Ponteva (7)
HyPo
B-Pojat Kilpa , B-Tytöt Challenger B-Pojat Challenger, C-Pojat 04 Challenger, C-Pojat 04 Kilpa, C-Pojat 05 Challenger, C-Pojat 05 Kilpa, Minipojat 06 Challenger, Minipojat 06 Kilpa, Minipojat 07 Challenger , Minipojat 07 Kilpa, Mikropojat 08 Challenger, C-Tytöt 04 Challenger, C-Tytöt 04 Kilpa, Minitytöt 06 Kilpa , Mikrotytöt 08 Challenger, Mikrotytöt 08 Kilpa B-Pojat Challenger A-Tytöt Challenger , C-Pojat 05 Challenger, C-Pojat 05 Kilpa, Minipojat 07 Challenger , Minipojat 07 Kilpa, C-Tytöt 05 Kilpa , Mikrotytöt 09
Järvenpään Koripalloseura (5)
JKS
Järvenpään NMKY (7)
JäNMKY
KarhuBasket (4) KARHULAN VEIKOT JUNIORIT RY (1)
KAVE
C-Pojat 04 Challenger, Minipojat 06 Challenger, Minipojat 06 Kilpa, Mikropojat 08 Challenger, Mikropojat 08 Kilpa B-Tytöt Challenger, C-Tytöt 05 Challenger , Minitytöt 06 Challenger , Minitytöt 06 Kilpa , Minitytöt 07 Challenger , Mikrotytöt 08 Challenger, Mikrotytöt 08 Kilpa B-Pojat Challenger, Minipojat 06 Kilpa, Minipojat 07 Kilpa, Minitytöt 06 Challenger C-Pojat 04 Kilpa
Kaukasten Voima (1)
KaVo
Keravan Kori-80 (3)
Kori-80
KLAUKKALAN NMKY (6)
KLANMKY
KORIKOBRAT LAPUA (1)
KORIKOBRAT
C-Pojat 04 Challenger A-Tytöt Challenger , B-Pojat Challenger, B-Tytöt Challenger A-Tytöt Challenger , C-Pojat 04 Challenger, C-Pojat 04 Kilpa, Minipojat 06 Challenger, Minipojat 07 Kilpa, C-Tytöt 05 Challenger C-Pojat 04 Challenger
Korson Kunto (1)
Helmi/KorsKu
Kouvot (6) KTP KORIPALLO (5)
KTP
Lahti Basketball Juniorit (4)
Mikrotytöt 09 C-Pojat 05 Challenger, Minipojat 06 Challenger, Minitytöt 06 Challenger , Minitytöt 07 Challenger , Mikrotytöt 08 Challenger, Mikrotytöt 08 Kilpa A-Tytöt Challenger , C-Pojat 04 Challenger, Minipojat 06 Challenger, Minipojat 07 Kilpa, Mikropojat 08 Kilpa B-Pojat Challenger, C-Pojat 04 Kilpa, C-Pojat 05 Challenger, C-Pojat 05 Kilpa
Lappeenrannan NMKY (1)
LrNMKY
Leppävaaran Pyrintö (9)
LePy
MALMIN SUPER KORIS (3)
MASU
Munkkiniemen Kisapojat (2)
MuKi
C-Pojat 04 Challenger A-Tytöt Challenger , B-Pojat Kilpa , Minipojat 06 Challenger, Minipojat 07 Challenger , C-Tytöt 05 Kilpa , Minitytöt 06 Challenger , Minitytöt 06 Kilpa , Minitytöt 07 Kilpa, Mikrotytöt 09 Mikropojat 08 Challenger, Mikropojat 08 Kilpa, Supermikropojat (la 20.1) B-Pojat Kilpa , C-Pojat 04 Challenger
Orimattilan Jymy (1)
Jymy
Pakilan Visa (1) Peli-Karhut (1)
PeKa
Porvoon Tarmo (2)
Tarmo
Mikrotytöt 08 Challenger A-Pojat Challenger Minitytöt 07 Kilpa Minipojat 07 Kilpa, Minitytöt 07 Challenger
PUHU JUNIORIT RY (34)
PUHU
Pälkäneen Luja-Lukko (4) Raholan Pyrkivä (5)
RaPy
Rekolan Urheilijat (1)
A-Pojat Challenger, A-Tytöt Challenger , B-Pojat Challenger, B-Pojat Kilpa , B-Tytöt Challenger, B-Tytöt Kilpa, C-Pojat 04 Challenger, C-Pojat 05 Challenger, C-Pojat 05 Kilpa, Minipojat 06 Challenger, Minipojat 06 Kilpa, Minipojat 07 Challenger , Minipojat 07 Kilpa, Mikropojat 08 Challenger, Mikropojat 08 Kilpa, Mikropojat 09, Supermikropojat (la 20.1), C-Tytöt 04 Kilpa, Minitytöt 06 Challenger , Minitytöt 06 Kilpa , Minitytöt 07 Kilpa, Mikrotytöt 08 Challenger, Mikrotytöt 08 Kilpa, Mikrotytöt 09 , Supermikrotytöt (su 21.1), Unified A-Pojat Challenger, A-Tytöt Challenger , Minitytöt 06 Kilpa , Mikrotytöt 08 Challenger A-Pojat Challenger, B-Tytöt Kilpa, Minipojat 06 Kilpa, Minipojat 07 Kilpa, C-Tytöt 04 Challenger C-Pojat 05 Challenger
Riihimäen Koripalloseura (1) SALON VILPAS KORIPALLO (1)
VILPAS
SB-GIRLS RY (1)
SBG
Sykki (3)
Supermikropojat (la 20.1) Minitytöt 06 Challenger Minitytöt 06 Kilpa B-Pojat Challenger, Minipojat 07 Challenger , Mikropojat 08 Challenger
Säynätsalon Riento (4)
SäyRi
Tampereen Pyrintö (29)
Pyrintö
Tapiolan Honka (24)
Honka
Tikkurila-Seura (9)
TikS
B-Pojat Kilpa , B-Tytöt Kilpa, C-Tytöt 05 Challenger , Minitytöt 06 Challenger A-Tytöt Challenger , B-Pojat Challenger, B-Pojat Kilpa , B-Tytöt Kilpa, C-Pojat 04 Kilpa, C-Pojat 05 Kilpa, Minipojat 06 Challenger, Minipojat 06 Kilpa, Minipojat 07 Challenger , Minipojat 07 Kilpa, Mikropojat 08 Challenger, Mikropojat 08 Kilpa, Mikropojat 09, Supermikropojat (la 20.1), C-Tytöt 04 Challenger, C-Tytöt 04 Kilpa, C-Tytöt 05 Kilpa , Minitytöt 06 Challenger , Minitytöt 06 Kilpa , Minitytöt 07 Challenger , Minitytöt 07 Kilpa, Mikrotytöt 08 Challenger, Mikrotytöt 08 Kilpa, Mikrotytöt 09 , Supermikrotytöt (su 21.1) B-Tytöt Challenger, B-Tytöt Kilpa, C-Pojat 05 Challenger, C-Pojat 05 Kilpa, Minipojat 06 Challenger, Minipojat 07 Challenger , Mikropojat 08 Challenger, Mikropojat 08 Kilpa, Mikropojat 09, C-Tytöt 04 Challenger, C-Tytöt 04 Kilpa, Minitytöt 07 Challenger , Mikrotytöt 08 Challenger, Mikrotytöt 08 Kilpa, Mikrotytöt 09 A-Tytöt Challenger , B-Tytöt Challenger, B-Tytöt Kilpa, C-Tytöt 04 Kilpa, C-Tytöt 05 Challenger , Minitytöt 06 Challenger , Minitytöt 07 Challenger , Mikrotytöt 08 Challenger, Mikrotytöt 09
TOPO JUNIORIT (12)
TOPO
TOUHUN POJAT LAUTTASAARI (10)
TOPOLA
TURUN NMKY (3)
TUNMKY
TURUN RIENNON KORIPALLO RY (2)
TURI
B-Tytöt Challenger, C-Pojat 04 Challenger, C-Pojat 05 Challenger, Minipojat 06 Kilpa, Mikropojat 08 Kilpa, Mikropojat 09, Supermikropojat (la 20.1), Minitytöt 06 Challenger , Minitytöt 07 Challenger , Minitytöt 07 Kilpa, Mikrotytöt 08 Challenger, Supermikrotytöt (su 21.1) A-Tytöt Challenger , B-Tytöt Challenger, C-Pojat 05 Challenger, Mikropojat 09, Supermikropojat (la 20.1), C-Tytöt 05 Challenger , Minitytöt 06 Kilpa , Mikrotytöt 08 Challenger, Mikrotytöt 08 Kilpa, Supermikrotytöt (su 21.1) C-Pojat 04 Challenger, Minipojat 06 Kilpa, Minipojat 07 Challenger C-Tytöt 04 Challenger, Minitytöt 07 Challenger
Ura Basket (6) UU-KORIHAIT (2)
KORIHAIT
Vaasan Salama (1) WB-Pantterit (11)
WB-PANTTERIT
C-Pojat 05 Kilpa, Minipojat 06 Kilpa, Minipojat 07 Challenger , Minipojat 07 Kilpa, Mikropojat 08 Kilpa, Mikropojat 09 B-Tytöt Kilpa, C-Pojat 05 Kilpa C-Pojat 05 Challenger A-Pojat Challenger, B-Pojat Challenger, B-Tytöt Challenger, B-Tytöt Kilpa, C-Pojat 04 Challenger, C-Pojat 04 Kilpa, Minipojat 06 Challenger, Minipojat 06 Kilpa, C-Tytöt 05 Challenger , C-Tytöt 05 Kilpa , Minitytöt 07 Kilpa
Äänekosken Huima (2)
C-Pojat 04 Kilpa, C-Tytöt 04 Kilpa